×

הרשמה

פרטי משתמש

פרטי כניסה

כבר יש לי חשבון

אנא הזן שם פרטי
אנא הזן שם משפחה
שם לא תקין
שם משפחה לא תקין
כתובת אימייל לא תקינה
אנא הזן כתובת אימייל
כתובת האימייל הזו כבר רשומה
אנא הזן סיסמא
אנא הזן סיסמא תקינה
אנא בחר סיסמא בעלת 6 תווים ומעלה
אנא בחור סיסמא באורך של פחות מ-16 תווים
הסיסמאות שהזנת אינן תואמות
אנא קרא ואשר את תנאי השימוש
כתובת האימייל או הסיסמא שגויה

סילוקית 200 DAB תוצרת איטליה תחנת סילוק קטנה לסילוק שפכים ביוב מקלחת וכיור

מק"טDab-Fekalift-200

זמינות: במלאי

סילוקית 200 DAB תוצרת איטליה תחנת סילוק קטנה לסילוק שפכים ביוב מקלחת וכיור
2,850 ₪
או
תיאור

פרטים

 סילוקית מדגם  Fekalift  200  תוצרת  DAB צרפת הינה תחנת סילוק קטנה לסילוק שפכים ומי ביוב מהשירותים מהמקלחת הכיור או מכונת הכביסה בבית . ה- Fekalift  200   מהווה תחנת הרמה לגובה קטנה וחזקה המשמשת לאיסוף ושאיבה אוטומטיים של ביוב ושפכים ממרתפים או ממקומות שאין בהם בור ביוב הנמוך מגובה הכלים הסניטרים בבית. השימוש בסילוקית  נדרש בכל מקום שהשפכים לא יכולים להיות מפונים החוצה לכיוון הביוב  על ידי כוח הכבידה או גרביטציה . תחנת ההרמה החזקה  Fekalift  200  תוצרת  DAB  צרפת נמצאת ממש מאחורי השירותים ויכולה לקלוט את המים והשפכים הבאים מכמה מקומות וצינורות של נוזלים ושפכים הבאים ממקורות שונים בבית . הסילוקית  יכולה לשמש במקומות שבהם נוצר הצורך לפינוי של ביוב ונוזלים מהמקלחת, בידה, כיור רחצה מכונת כביסה או כל אחד מהם בנפרד , השפכים היוצאים ממקומות אלו  נאספים לתוך הסילוקית דרך צינורות המובלים למיכל הפינוי הגדול של הסילוקית  היכול להכיל 12 עד  ליטר, ברגע שמפלס המים בסילוקית עולה לגובה של כ – 8 ס"מ מרצפת המיכל המנוע  בסילוקית מופעל אוטומטית על ידי רגש  ומפנה את המים  והשפכים בכוח מאולץ לביוב הקרוב .המערכת כבת באופן אוטומטי כאשר מפלס המים מגיע לגובה של כ – 3 סנטימטר  במיכל.  הצואה שמגיעה  מהשירותים נקצצת ומפוררת ע"י מנוע חשמלי חזק ושקט בהספק של W400  0.55 כ"ס המצויד בלהבים העשויים ממתכת אל חלד ומוזרמת בכוח לעבר צינור הפסולת לכיוון צינור או מיכל הביוב הקרוב. כאשר הדחת המים מתבצעת באחד הכלים הסניטרים המחוברים למיכל המכשיר מתחיל לפעול כאשר לפחות 6 ליטר מים נאספים בתוך המיכל  של הסילוקית , עיצוב הסילוקית פונקציונאלי  פרקטי ונוח מאוד להתקנה פירוק וטיפול . המכשיר תוצרת איטליה משופע בחידושים טכניים מתקדמים ואמינים. ה-   Fekalift  200 הינה מערכת המתאימה לעבוד בטמפרטורות מים  של עד° C  60 מעלום צלסיוס, המערכת עמידה לחומרים בעלי חומציות נמוכה .

המנוע והמשאבה במכשיר זה שקטים ביותר הלהבים במכשיר עשויים מפלדת אל-חלד. המערכת המשולבת המצויה  ב -  Fekalift  200   הופכת את מיכל הקיבולת של המכשיר  לטחנת פינוי וטיהור כמעט ללא תחזוקה. המכשיר מסוגל לפנות מים ושפכים עד לגובה של כ- 6.0 מטר ולהוביל מים בצנרת אופקי עד למרחק של כ- 70 מטר מנקודת המוצא, המכשיר מצויד במנוע חזק ושקט בהספק של W400 ובכוח של 0.55 כ"ס.  

המכשיר קל להתקנה והוא מסופק עם מיגון אביזרי חיבור והידוק המתאימים לקטרים של צינורות שונים. מלבד השירותים אפשר לחבר אליו ניקוזי מים הבאים מהמקלחת עם גובה ניקוז של  12 סנטימטרים מהרצפה וכיור רחצה או מכונת כביסה. צינור הצד היוצא מהמערכת ומוביל את השפכים לכיוון הביוב מצויד  בשסתום אל חזור שאינו מאפשר בזמן שהמכשיר אינו פועל למים והשפכים לחזור למיכל.

אזהרות:  יש להימנע מהזרמת מים המכילים חומרים שמנוניים או שמן . אין לזרוק לאסלה ניר טואלט מגבונים וכל  חומר מוצק אחר כדי לא לפגוע במערכת המנוע והלהבים.  את המערכת יש להתקין ע"י בעל מקצוע וחשמלאי מוסמך בלבד.

*את המערכת יש להתקין ע"י בעל מקצוע וחשמלאי מוסמך בלבד.

 

 • מתח חשמל  50  HZ  V   220-230
 • כוח המנוע : HP    0.55  כ"ס    W  400
 • יכולת הובלה נוזלים אופקית : 70 מטר
 • גובה הרמת מים ונוזל : 6.5 מטר
 • משקל : 6.6 ק"ג
 • רמת  בידוד: B.
 • מהירות סיבוב המנוע : 3000 1 / min.
 • פעולה אוטומטית .
 • אישורים בינלאומיים : VDE - GS.
 • תקנים  : DIN 19,762.
 • תכולה המכל : 12 ליטר
 • רמת הגנה: IP44 
 • אחריות 12 חודשים ע"י DAB ישראל
מידע נוסף

מידע נוסף

יצרן DAB