סאפ קשיח מדגם Freedom Surf 9.6

 

SUP קשיח מתקדם בעל מבנה חתך רוחבי היוצר סיפון גבוה אשר מספק לגלשן נפח גדול עם היקף דק  דבר המאפשר לו חיתוך ותמרון משופר במים. ה – SUP בדגמים אלו  מאופיין באף מוגבה, תחתית קשתית להתאמה טובה לגלים ומבנה קעור לאורך שמסתיים ב-  V שטוח המקנים לו יכולת תמרון וירטואוזית ופניות הדוקות. המבנה בעל נפח רב המאפשר לשאת גם גולשים במשקל בינוני וגבוה ומקנה יציבות ים גבוה, ה- SUP  מתאים גם כפלטפורמה נוחה לשייט ללא גלים לשיט רגוע להתעמלות ליוגה ופילטיס על פני המים.

SUP - קשיח בעל רמת גימור ברמה מדהימה באורך 9.6  פיט  293  ס"מ הנושא 130 ק"ג.

 גלשן עמידה עם תכונות עמידות וביצועים יוצאים מגדר הרגיל בהשוואה לכל SUP מקביל.

 

ה – SUP FREEDOM SURF מצויד ברוקר קדמי גבוה המקנה לו עבירות ומהירות גבוה גם בים גלי ורוגש ומאפשר גלישת גלים מהירה ומלהיבה.

הזנב האחורי צר במקצת מהחלק הקדמי כדי להקנות לסאפ יציבות ותנועת זנב חלקה ומהירה.

הסאפ מצויד בשלוש חרבות נשלפות המאפשרות לשאת אותו בצורה נוחה ולאחסן אותו בצורה נוחה.

השולים בכל הקיף ה- SUP מעוגלות EPS core מאפשרות אחיזה ונשיאה נוחה ביותר ומורידות באופן משמעותי את החשש לפגיעה או נזק.

המבנה מחוזק מבפנים EPS core with wooden stringer 3 layers המקנים ל – SUP עמידות וחוזק רב כנגד פגיעות צד נפילות וחבטות בקרקע ושינוי צורה חיזוקים העשוים מ-   resin bamboo veneer.

החלק העליון והתחתון של ה – SUP מצופים בחומר אפוקסי מיוחד ובפיברגלס 3 layers 6oz/4oz fibreglass clothing חומר אפוקסי המתקדם בו מצופה הגלשן הוא אותו סוג שבו משתמשים לבניית המזל"ט (מטוס זעיר ללא טייס) והוא עמיד לטמפרטורות קיצוניות ולחצים שגלשן בחיים לא יגיע אליהם.

הליבה הפנימית של ה- SUP בנויה מ-  EPS  EXPENDED POLYSTYRENE  שהוא אחד החומרים המתקדמים ביותר בבניית גלשנים כיום ששינו את עולם הבניה המסורתי שהיה מבוסס על קצף. ה – EPS קל חזק גמיש עמיד ביותר ועמיד בטמפרטורה גבוה. מקנה ל – SUP משקל קל ביותר עמידות רבה יותר למכות ומפגעים כושר ציפה רב נשיאת משקל גדולה. 

מקום העמידה העליון של ה – SUP מצופה בגריפ חומר גמיש כנגד החלקה Non-slip EVA Pad וזאת כדי להקנות לחותר עמידה יציבה ואיתנה ולמנוע החלקה .  

ידית נשיאה מאוזנת במרכז הגלשן ידית שקועה carrier handle דוגמת אצבעות כפולות המאפשרת לשאת את ה – SUP בצורה מאוזנת מצד ימין או מצד שמאל של הגוף ומאפשרת נשיאה מאוזנת ביד. 

מערכת החרבות ב - SUP קימת מערכת חרבות מתקדמת FCS fin system המקנה לו יציבות מדהימה וכושר תמרון מעולה גם בים רוגש המערכת בנויה כך שניתן לשלוף או לקבע את החרבות למקומם בגוף ה- SUP ע"י בורג נירוסטה לכל חרב . ב –SUP שלוש חרבות ייצוב הבנויות מחומרים מתקדמים , שני חרבות קצרות וחרב מרכזית ארוכה. החרבות מסופקות עם מפתח אלן לברגים. 

מקום חיבור למפרש בחלק הקדמי של ה- SUP תמצאו מקום לחיבור מפרש אשר יאפשר לכם לחבר ל- SUP מפרש ולהפוך אותו תוך זמן קצר לגלשן לגלישת רוח מהיר ומלהיב. 

שקע אחורי לתפישת ליש leg hole שקע שקוע בזנב ה- SUP מאפשר חיבור וניתוק של רצועת הליש באופן קל ומהיר הנקודה חזקה ביותר. שקע זה משמש גם לניקוז אוויר air vent . 

 

גימור וליטוש ברמה מדהימה הגימור של ה- SUP מדהים והוא מסופק ברמה של רהיט מעוצב בעל קווי זרימה חלקים וסימטריים וגימור מלוטש למשעי המקנה ל – SUP מהירות גבוה ושיט חלק. *ניתן לקבל את הסאפ בצבעים ועיטורים שונים.

משקל הסאפ 9.8 ק"ג בלבד קל ביותר מצביע על האיכות ורמת החומרים בהם הגבוה והמקדמת בהם משתמשים בבניה.

מידות ה- SUP אורך 293 ס"מ, הרוחב 75 ס"מ. העובי 10 ס"מ.

כושר נשיאת משקל של ה – SUP דגם זה מיועד לחותר במשקל של עד 130 ק"ג נתון גבוה זה מראה על רמת החומרים ואיכות הבניה הגבוה של המעצבים והמפעל.  

 

 

מחיר הסאפ : 2,790 ש"ח במבצע מיוחד כולל משוט אלומיניום עם ידית אחיזה T + ליש רגל  מקצועי מסולסל לסאפ.

עכשיו לזמן מוגבל אספקה מידית מהמלאי במחיר סיטונאי